Bez jaja, i na brzinu, mogu se jesti i topli
Sastojci
Priprema
1.
Sve sastojke za tijesto staviti u posudu i izmiješati kuhačom, ne trebate mikser. Pola tijesta staviti u tepsiju vel cca 25×30 cm, i zapeći, premazati sa džemom, preliti ostalim tijestom i ispeći do kraja. preliti čoko glazurom.
2.
Osobno ja stavim džem kakav imam tog trenutka, ali najidealniji je Podravkin pekmez od šljiva.
3.
Med ne ide, idu začini za medenjake, ali ako ih nemate, može i vrećica cimeta…
Kako je tebi ispao recept?
Poslikaj i pohvali se! :)
5