Sastojci
Priprema
1.
puding skuvati sa mlekom ,vanilom i šećerom-po uputstvu sa kesice
2.
u činiju sipati malo vrućeg pudinga, pa keks umakati u običnu vodu i mrviti preko pudinga, i tako, red po red dok se ne utroši keks i puding
3.
ohladiti i preliti sa šlagom umućenim sa kiselom vodom
zato što se šlag bolje umuti i ,meni bar bude ukusniji, i naravno bolje stoji-a što swe pudinga tiče oppss, ispravila sam
Kako je tebi ispao recept?
Poslikaj i pohvali se! :)
3