Ovaj sladoled je naprosto fantastican..prija i zimi..dok pucketaju drva ili kilovati ili cevi za centralno…probajte.;))
Ovaj sladoled je naprosto fantastican..prija i zimi..dok pucketaju drva ili kilovati ili cevi za centralno…probajte.;))
Sastojci
Priprema
1.
U litar jogurta staviti 300 ge secera i mesati da se istopi.
2.
U vecoj ciniji umutiti slag sa mlekom i sjediniti sa masom od jogurta.
3.
Razdeliti po cinijama i dodati ukuse po zelji..rucno, ne mikserom..
4.
Zamrznuti..i..navaliti..))
Bas tako ViA..;)))
Kako je tebi ispao recept?
Poslikaj i pohvali se! :)
5