...iz mamine stare bilježnice... Taj kolač je često pripremala kao mlada mama.
Zašto takav naziv neznam, ali kolač bi vjerujem zadovoljio i indijanke i ostale :))
...iz mamine stare bilježnice... Taj kolač je često pripremala kao mlada mama.
Zašto takav naziv neznam, ali kolač bi vjerujem zadovoljio i indijanke i ostale :))
Sastojci
Priprema
Žumanjke, šećer i mast miksati dok se ne dobije pjenasta masa u koju se postepeno dodaje mlijeko, brašno, pecilni i kakao.
To peći na 170° oko 20 min, u namštenoj i pobrašnjenoj tepsiji. Dok se biskvit ne odvaja od protvana. Napraviti 'test' čačkalicom.
Pećeni biskvit izvadit iz pećnice (ne iz protvana jer je mekan!) i poriti krpom da se postepeno hladi.
Umiješati snijeg od bjeljanjaka postepeno dodajući štaub šećer, tući na pari u lijepu kremicu.
Na biskvit staviti taj šam, i vratiti kolač u isključenu pećnicu, tek tolko da od topline očvrsne šam da bi lakše glazirali. Ja uključim ventilator u pećnici (bez temp, jer je još topla od pečenja biskvita).
Za to vrijeme na pari rastopiti čokoladu i žličicu ulja te ukrasiti kolač.
Savjeti:
Peći u manjem protvanu.
Šaum tući na pari sve dok se drži za metlice od miksera, a ne da kaplje.
Rezati kocke kad je glazura još malo mekana (inače puca).
Kako je tebi ispao recept?
7