Sigurna sam da svi imamo one dane kada nam se ništa ne da, a jedino što bi nam moglo popraviti raspoloženje je nešto slatko. Jedno od mojih omiljenih riješenja tada je puding. Jednostavne je pripreme i uvijek ga imam u kući, a uz samo malo truda konačan rezultat može izgledati zaista odlično! Evo mog prijedloga kako ga pripremiti, a super je i verzija u čaši!
Sigurna sam da svi imamo one dane kada nam se ništa ne da, a jedino što bi nam moglo popraviti raspoloženje je nešto slatko. Jedno od mojih omiljenih riješenja tada je puding. Jednostavne je pripreme i uvijek ga imam u kući, a uz samo malo truda konačan rezultat može izgledati zaista odlično! Evo mog prijedloga kako ga pripremiti, a super je i verzija u čaši!
Sastojci
Priprema
Prvo pripremite biskvit. Pećnicu zagrijte na 200 stupnjeva. Mješavinu za muffine pomiješajte s jajem, uljem i vodom i sve dobro izmiksajte oko 2 minute dok ne dobijete glatku smjesu. Rasporedite smjesu za muffine u odabrane kalupe prethodno obložene papirom za pečenje. Ja sam koristila 6 kalupa za torte promjera 10cm. Pecite biskvite 20 minuta na 200 stupnjeva. Kada su gotovi ostavite kalupe i biskvite da se ohlade na sobnoj temperaturi pa odvojite biskvite od rubova kalupa i prebacite ih u hladnjak dok pripremite prvi puding.
Puding pripremite prema uputama na pakiranju s sastojcima zadanima u receptu. Trećinu količine iskoristite za dekoraciju. Ja sam za nju koristila Silikomartov tourbillon kalup u kojeg sam stavila još vruć puding pa kalup zatim prebacila u zamrzivač da se puding smrzne kako bi ga bez problema izvadila iz kalupa. Ostatak još vrućeg pudinga ravnomjerno rasporedite po kalupima pa ih prebacite u hladnjak na hlađenje.
Puding od kokosa i čokolade pripremite drugi, puding od kokosa treći, na isti način kao i čokoladni, ali ovaj put svu količinu iskoristite za kalupe. Prije pripreme jednog pudinga pričekajte da se drugi prethodno stavljen prohladi barem pola sata kako bi očvrsnuo. Kada se sve prohladi neka 2 sata, dekorirajte ih po želji.
Baš za dane kada želimo slatko,a neda nam se motati po kuhinji. Ako se ne ljutiš evo ti još jedna ideja kako ja ponekad radim: dodam 1 žumanjak u prašak za puding i mlijeko, to skuham. Od bjeljanjka napravim snijeg i u još vruć puding lagano ga umiješam. Jako je slično mousse kremi, a najbolje je s čokoladnim pudingom.😁😉
Kako je tebi ispao recept?
4