Ovaj recept našla sam prije puno godina u maminoj tekici sa receptima ,probala napraviti kolač i od tada ga radim barem jednom godišnje za svoj užitak….....
Sastojci
Priprema
1.
Čvarke samljeti što sitnije( ja ih usitnim u multipraktiku ), pjenasto
2.
izmiksati , dodati sve ostale sastojke i zamjesiti tijesto.
3.
Tijesto staviti u hladnjak na jedan sat.
4.
Izvaditi tijesto iz hladnjaka, podjeliti na dva dijela . Jedan dio
5.
staviti u tepsiju
6.
i razvaljati.
7.
Premazati tijesto marmeladom (marmelada mora biti dosta debelo
8.
namazana oko 0, 5cm ) i prekriti mrežom od okruglih trakica
9.
koje napraviti od
10.
drugog dijela tijesta
11.
Kolač staviti peći na temp. 175°C.
12.
Ohlađeno narezati na kvadratiće
Kako je tebi ispao recept?
Poslikaj i pohvali se! :)
3