Prvi put ga pravim i vec je omiljen deci
Sastojci
Priprema
1.
Jabuke ocistiti i narendati.Dodati sok i secer i kuvati oko dva sata(da vri oko 1.30 min.)Sipati vruce u vruce tegle i zatvarati vrelim poklopcima.I ako zelite da doceka zimu sakrijte ga od dece :)
radila sam ga nekoliko puta, sa malo cimeta, odličan po zimi za palačinke, a može se i pita od njega napraviti...
pa ja sam uzela obicni http://www.krusik.net/Galerija.aspxi
sirup vitinka proizvodi
Kako je tebi ispao recept?
Poslikaj i pohvali se! :)
4