upravo sam to večerala, lipo :)
Sastojci
Priprema
1.
Nasjeckat kapulu, oguljene krumpire naribat na tanke ploškice.
2.
Na maslinovom ulju zažutit kapulu i dodat joj krumpir. Posolit, popaprit i stavit 1/2 žličice mljevene crvene paprike.
Malo podlit, tek toliko da nije suho i prijat 3-4 minute.
Dok se to pirja nasjeckat filete oslića na trake ili kockice.
3.
U vatrostalnu posudu stavit polovicu krumpira, po tome veći dio oslića, pa ostatak krumpira i oslića.
Narezat 2 - 3 male pome na pola i stavit na vrh, malo posolit i pokapat maslinovim uljem.
4.
Stavit u zagrijanu pećnicu i peć na 170-180 stupnjeva, 20ak minuta (vidit kad se lipo zapeče - kako vam već radi pećnica)
Na kraju posut peršinom.
Kako je tebi ispao recept?
Poslikaj i pohvali se! :)
3