Preskoči na glavni sadržaj

Nešto ,a što?

8

Loša procjena od onog da ne bude malo pa ispalo previše.Da ne propadne uz malo dodataka ispala fina nazovi pogača.

Loša procjena od onog da ne bude malo pa ispalo previše.Da ne propadne uz malo dodataka ispala fina nazovi pogača.

Sastojci

oko 300 gr pire krumpira
oko200 gr skuhana palenta
malo brašna i praška za pecivo
sol i papar i suhi ruzmarin

Priprema

1.

Mjere nisu baš precizne ,jer nisam imala na umu određeni recept.Ovo je sasvim slučajno ispalo ,ali sobzirom da je jako fino ,pa ako se i vama dogodi da pretjerate s količinom evo što da napravite.Pire i palentu izmješati dodati jaja i brašnaos praškom za pecivo. Sve dobro izmješati u jednu gušću masu i izliti u dobro namazan pleh sa maslinovim uljem.Iglice ruzmarina pobosti u tijesto i peći na 190 c oko 30 min.

2.

Bila je mala ,ali slasna i uz šalicu kefira planula za večeru.

3

je

I vjerujem da je u konačnici odlično.Inače, pirea mi rijetko kad ostane(kćer voli makar ga i samog jela)😁👋

mmmmmmmmjedva stigoh fino fino

Kako je tebi ispao recept?

Poslikaj i pohvali se! :)