• Preskoči na:
    • sadržaj
    • navigaciju
    • formu za pretraživanje

Poštujemo Vašu privatnost

Kako bi naša stranica radila ispravno i kako bismo stalno unaprjeđivali naše usluge koristimo kolačiće. U slučaju da želite onemogućiti korištenje kolačića, neki dijelovi stranice mogu postati nedostupni. Detaljnije pročitajte u Uvjetima korištenja.

Vrste kolačića: Tehnički, Marketing

Vrste kolačića: Tehnički, Marketing
Postavke
coolinarika.com navigacija korisnik
  • cool Naslovnica
  • cool Klub
    • Klub Naslovnica
    • Cool Chef
    • Imenik korisnika
    • Tagovi
    • Grupe
    • Događaji
    • Arhiva newslettera
  • cool Recepti
    • Recepti Naslovnica
    • Recept dana
    • Popularno
    • Novo
    • Namirnice
    • Jela
    • Jelovnici
    • Boje
    • Prigode
    • Grupe jela
    • Načini pripreme
    • I još svašta…
  • cool Slike
    • Slike Naslovnica
    • Slika dana
    • Popularne slike
    • Nove slike
    • Coolinarika na Instagramu
  • cool Blogovi
    • Blogovi Naslovnica
    • Arhiva
    • Blog Coolinarike
  • cool Coolerice
    • Naslovnica Coolerice
    • Najnovije Coolerice
    • Što je Coolerica?
  • cool Magazin
    • Teme
    • Kuhanje
    • Zdravlje
    • Djeca
    • Inspiracija
    • Putovanja
    • Zabava
    • Prehrambeni rječnik
  • cool Forum
    • Kuhanje
    • Zdravlje
    • Djeca
    • Coolinarika
  • coolTV
    • TV naslovnica
    • Ručak za sutra
    • Slatki vikend s Podravkom
    • Novi cool videorecepti
    • Kuhajte s Podravkom
    • Zvjezdani recepti
    • Okusi za sve jezike
    • Vegeta Grill Boss
    • Dolcela slatki Božić
Prijavi se
Registriraj se
Pretraživanje

Coolinarika

Pretraživanje
  • Pretražuje se: Recepti
    • Recepti
    • Namirnice
    • Jelovnici
    • Slike
    • Članci
    • Coolerice
    • Sve
    • Prehrambeni rječnik
    • Grupe
    • Događaji
    • Korisnici
    • Forum
Hej, pridruži nam se!
  • Naslovnica
  • Klub
    • Naslovnica
    • Cool Chef
    • Imenik korisnika
    • Tagovi
    • Grupe
    • Događaji
    • Arhiva newslettera
  • Recepti
    • Recept dana
    • Popularno
    • Novo
    • Namirnice
    • Jela
    • Jelovnici
    • Boje
    • Prigode
    • Grupe jela
    • Načini pripreme
    • I još svašta…
  • Slike
    • Slika dana
    • Popularne slike
    • Nove slike
    • Coolinarika na Instagramu
  • Blogovi
    • Arhiva
    • Blog Coolinarike
  • Coolerice
    • Naslovnica
    • Najnovije Coolerice
    • Što je Coolerica?
  • Magazin
    • Teme
    • Kuhanje
    • Zdravlje
    • Djeca
    • Inspiracija
    • Putovanja
    • Zabava
    • Prehrambeni rječnik
  • Forum
    • Kuhanje
    • Zdravlje
    • Djeca
    • Coolinarika
  • TV
  • Omiljen
  • Dodaj ...
  • Kako je tebi ispalo? Fotka Video
  • Ispiši
  • PDF
  • 1.295
  • 349.689
  • 100 / 100
Što je ovo?
Podijeli
  • Pinterest
  • Twitter
  • Google+
+

Nepecena cokoladna moka torta

  • Jednostavno
  • 12 osoba
SRECAN NAM 8.MART DAN ZENA 7
Pogledaj sve fotke
/slika/1833567/
Inka56
Inka56
09.03.2014.

Ovog puta necu opisivati kako je lako ovo napraviti, ili koliko je ukusno. Samo cu vam reci da je ovo jedna mala, otmena, prefinjena, ne previse slatka torta koja nikoga nije ostavila ravnodusnim. Ja licno poredim je sa ,,malom crnom haljinom,, cuvene Koko Sanel, koju jednostavno morate imati  u svom ormanu, jer ce te, kada vam iznenada iskrsne situacija da se brzo morate otmeno obuci imati nju, za bilo koju priliku. Vec godinama moji prijatelji za svoje rodjendane ili proslave traze bas nju, umesto poklona. Prvi put sam je radila po receptu Julissime sa kanala 24 Kitchen i trebalo mi je tri puta da je pravim da bih dosla do pravog recepta, jer mere u njenom receptu nisu tacne, a sam recept je vrlo sturo napisan. Ovo je jedina torta koju pozelim da sakrijem od svih i da bude samo moja. Zato je i bila moja rodjendanska torta.

Podijeli na Facebook
Viber small icon.
+ više

Slični recepti

  • Torta šarlota

  • MOJA ČOKOLADNA TORTA

  • ‘Mousse au Chocolat’...

  • Sladoledna Schwarzwald torta

Sastojci

12 osoba
  • Za oblogu torte, dno i stranice
  • 200 gr cokoladni keks, kakao cookies sa komadicima cokolade
  • 100 gr sveze pecenih lesnika
  • 120 gr maslaca
  • Za ganas
  • 150 gr tamne cokolade za kuvanje do 40% kakao
  • 75 ml tecne pavlake za slag
  • Za moka krem
  • 200 gr tamne cokolade
  • 60 gr maslaca
  • 2 kom zumanca
  • 170 ml jake crne kafe ili espreso kafe
  • 250 ml slatke pavlake za slag cvrsto umucene
  • 10 gr zelatina, 1 kesica ili 5 listica
  • 50 ml tecne pavlake za slag
Dodaj u popis za kupnju

Totalno cool članak

  • Kombinacije u kojima iskorištavamo najbolje od kelja

Coolinarika zna koji su recepti najbolji!

Uz newsletter
znat ćeš i ti!

Molimo vas unesite e-mail adresu.

Molimo vas odaberite tip newslettera.

Molimo vas prihvatite Uvjete korištenja.

Priprema

  1. 1.

    U blenderu sameljite jedno po jedno, recimo prvo keks pa zatim, sveze pecene lesnike/ zbog lepse i jace arome/. Na slici mozete videti velicinu samlevenih sastojaka.

  2. 2.

    Izmesajte lesnike i keks pa dodajte jako meki maslac ili mozete maslac blago zagrejati /ne sme da bude topao/, i sve dobro izmesite rukom.

  3. 3.

    U kalup za tortu velicine 24 cm /ako je 26 sm torta ce biti niza/ samo na dno stavite predhodno izrezan  krug od hartije za pecenje velicine dna kalupa.

    Masu za oblogu podelite na 2 dela i pocnite da oblazete kalup.

     

  4. 4.

    Prvom polovinom smese oblozite dno kalupa. Smesa je rastresita i bezi ali se nemojte uplasiti samo je pospite ravnomerno a onda ili rukom ili preko samolepive folije rukom snazno utapkajte smesu.

    Drugom polovinom smese pocnite da oblazete ivice kalupa , tako da do visine gornje ivice kalupa nedostaje otprilike 1 prst 1-1.5 cm. Da bi se smesa lepila za kalup , kalup blago nagnite ka sebi, i kako lepite smesu tako ga okrecite. Smesa ce se malo kruniti ali cete je uvek moci vratiti na mesto.

    Kad ste kalup oblozili, stavite ga u frizider i tu ce puter odraditi svoj deo posla, obloga ce postati cvrsta i stabilna.

    Da vas utesim, kad sam ga prvi put pravila sa 80 gr putera, bilo je nemoguce to izvesti, pa sam svu masu izrucila iz kalupa , dodala puter i resila problem.

  5. 5.

    Dok se obloga hladi, vi napravite jedan fini ganas.

    Zagrejte pavlaku za slag bez secera do vrenja, nemojte da vam provri, sklonite sa vatre i ubacite cokoladu.Zicom za mucenje okrecite cokoladu da se otopi a onda 1-2 minuta snaznije mesajte da se smesa ujednaci i dobije lep sjaj. Izvadite kalup iz frizidera i prelijte ganas preko dna torte, ostavite je 10-tak minuta da se prirodno prohladi a zatim je vratite u frizider.

  6. 6.

    Za moka krem prvo skuvajte jednu soljicu jake crne kafe, da procedjeno od taloga bude oko 170 ml, i ostavite da se ohladi.

    Zelatin, 1 kesicu rastvorite sa 4-5 kasika vode i ostavite da nabubri ili 5 listica potopite u hladnu vodu da omeknu.

    Spremite 2 zumanca i krenite da pravite krem.

     

    Prvo u neki sud sa duplim dnom stavite puter i cokoladu da se na laganoj vatri otapaju i stalno mesajte da cokolada slucajno ne zagori. U vrucu cokoladu dodajte 2 zumanca i energicno mesajte 1-2 min. Ako ne jedete jaja, moze i bez zumanaca.

    Otopite zelatin, ali pazite da ne prokljuca jer je tada neupotrebljiv i moracete da pravite nov.

    U posudu sada dodajte ohladjenu kafu , otopljeni zelatin i 50 ml tecne pavlake. Sve dobro sastavite , zicom ili mikserom sa najslabijem okretanjem zica, da se smesa dobro izjednaci i mus postane gladak.

    Sve stavite u frizider i povremeno mesajte da se masa ne stegne , treba samo da se prohladi pre nego sto dodate umucenu pavlaku.

    Ako vam pavlaka za slag nije zasladjena dok mutite dodajte 3 kasike secera u prahu.

    Ja licno za sve kolace sama meljem kristal secer u elekt.mlinu za kafu, jer ovom kupovnom prah seceru dodaju do 5% skroba da se ne bi zgrudvao, i to pise na deklaraciji, a to sam zapazila tako sto mi je umuceni slag imao ukus na brasno. 

    Kad se moka krem prohladio, malo po malo dodajte umuceni slag i lagano kruznim pokretima mesajte dok mus ne postane jednolicne boje i teksture. 

    Sada izvadite tortu iz frizidera i prelite mus preko ganasa, i vratite je u frizider. Ako vam se zuri, mozete tortu staviti i u zamrzivac dok zelatin ne ucvrsti mus.

  7. 7.

    Posle 1-2 sata izvadite tortu iz frizidera i krenite da obarate ivicu. Ja to radim tako sto sednem, stavim tortu ispred sebe i polako nozicem obaram ivicu na cvrsto stegnuti mus. Koliko ce te ostaviti siroku borduru zavisi od vas i od toga koliko imate obloge za spustanje na tortu. Ako vam padne neko parce lesnika ili keksa na mus, lako ce te ga podici a da na musu ne ostanu tragovi. 

  8. 8.

    Kad ste oborili ivicu obloge na tortu, uzmite neki tanak noz i sa njim prodjte pazljivo oko cele torte, tako da vam noz bude priljubljen sto vise uz kalup.

    Sada mozete otvoriti obruc i prebaciti tortu sa dnom od kalupa ili bez njega , ali sa sve onom hartijom za pecenje koju smo stavili na dno kalupa. Mislim da moze i ta hartija da se skine ali ja zaista to nisam nikad probala. 

  9. 9.

    Tortu sam ovom prilikom dekorisala jednom belom ruzom, napravljenom po ovom receptu a uradjena je ovom tehnikom. Ruzu sam radila od bele Milka cokolade i otislo mi je dosta prah secera, izmedju 40-50 grama.

    Liske su radjene od Menaz cokolade, bez ikakvih dodataka. Uberete liske od ruze, u mom slucaju stradale su ove rodjendanske ruze, operete, dobro osusite od vlage i bogato ih premazete toplom , ne vrucom, cokoladom sa nalicja, jer je list sa te strane reljefniji. Prvo se cokolada hladi prirodno,otprilike pola sata, a zatim ih stavite u frizider.

    Pre nego sto ce te uzeti cokoladni otisak sa lista iznesite ih iz frizidera par minuta ranije. Hladnim rukama uhvatite lisku na siroj stani i povlacite sam list od ruze, da ga razdvojite od cokolade. Uvek napravite vise liski nego sto vam treba jer neka uvek pukne. 

  10. 10.

    Tortu mozete dekorisati na bezbroj nacina, jako je laka za rad i dekorisanje. Ipak ne mogu da izdrzim a da ne kazem, i beskrajno je ukusna.

    U ostalim slikama mozete pogledati neke moje ranije dekoracije ove torte.

  11. 11.

    Ovako izgleda 1/12 ove torte.

  12. 12.

    Ovako izgleda iz drugog ugla.

Posluživanje

Ja je sluzim uvek hladnu ali je iznesem iz frizidera 5-10 minuta ranije i bez ikakvih dodataka, u smislu voca, slaga, sladoleda.

Tagovi

  • torte
  • torta
  • cokolada
  • nepecena-torta
  • nepeceni-kolaci
  • nepecene-torte
  • kava
  • cokoladna-torta
  • torta-nepecena
  • torte-nepecene
  • ljesnjaci
  • ne-pece-se
  • dekoracije
  • torta-bez-pecenja
  • torte-bez-pecenja
  • print
  • kafa
  • ivan
  • wedding-shower
  • torta-coko
  • cokoladna-torta-san
  • torti-nepeceni
  • torte-r
  • nepeceni
  • cokotorta
  • torta-cokolada-kava
  • namirnica-cokolada
  • uskrs-2014
  • dekoracije-tagovi
  • isprobati-obavezno
  • isprobati
  • torte-kostunjavo-voce
  • chocolate
  • anka-1955-isprobala
  • bez-pecenja
  • torta-cokoladna-ne-pece-se
  • probati
  • krema-od-kave
  • torte-inka
  • tamna-cokolada
  • slatko-nepeceno
  • krem-desert
  • keksi-kolac
  • torta-s-kavom
  • kremasta-torta
  • isprobano-luli
  • chocoholizam
  • puding
  • coko-coko-cokolada
  • cokoladno
  • torta-inka
  • kremaste-torte
  • recept-dana-inka
  • cool-isprobano
  • always-i
  • ob-na
  • isprobano-odlicno
  • keksi
  • lari
  • isprobano-vanja-mk
  • fina-torta
  • sanjat-cu-nocas
  • isprobala
  • podloga-nepecena
  • torta-nepecena-kremasta
  • cokoholizam
  • always-is
  • najljepse-torte
  • cakic-is
  • torta-probati
  • dobro
  • isprobati-slatko
  • nepeceno
  • torta-kava
  • slatko
  • cake-is
  • recept-dana
  • prioriet-slatko
  • ... prikaži sve
Podijeli na Facebook
Viber small icon.
+ više
Licenca:

Ovako je drugima ispalo (179)

  • Čokoladna moka torta
  • Čokoladna moka torta
  • Čokoladna moka torta
  • sretan nam 8. mart
  • sretan nam 8. mart
  • sretan nam 8. mart
  • po receptu Inka56
  • nepecena cokoladna moka torta by Inka56
  • by Inka56
  • nepecena cokoladna moka torta by Inka56
  • Nepecena cokoladna  moka torta/Inka56
  • Nepecena cokoladna  moka torta/Inka56
  • Nepecena cokoladna  moka torta/Inka56
  • Nepecena cokoladna moka torta od Inka56
  • Nepecena cokoladna moka torta by inka56
  • Nepecena cokoladna moka torta by inka56
  • Nepecena cokoladna moka torta by inka56
  • Nepecena cokoladna moka torta by inka56
  • 38
  • Nepečena čokoladna moka torta
  • Nepečena čokoladna moka torta
  • Nepecena cokoladna moka torta
  • Nepecena cokoladna moka torta
  • vruće...
  • podsjetnik...
  • da vas podsjetim...
  • Nepečena čokoladna moka torta
  • Nepečena čokoladna moka torta
  • Nepečena čokoladna moka torta
  • Nepečena čokoladna moka torta
  • Nepečena čokoladna moka torta
  • Nepečena čokoladna moka torta
  • Nepečena čokoladna moka torta
  • Nepečena čokoladna moka torta ♥Inka56
  • Nepecena cokoladna moka torta by Inka56
  • Nepecena cokoladna moka torta by Inka56
  • Nepecena cokoladna moka torta by Inka56
  • Pogađajte!
  •  Nepecena cokoladna moka torta - Inka56
  • nepečena moka torta by inka56
  • nepecena cokoladna moka torta Inka56
  • nepecena cokoladna moka torta Inka56
  • nepecena cokoladna moka torta Inka56
  • nepečena cokoladna moka torta by Inka56
  • nepečena moka torta /inka56 /
  • nepečena moka torta, promjer 16 cm/inka 56/
  • nepečena moka torta, promjer 16cm / inka56/
  • minijaturna tortica/promjer 6cm/
  • promjer 16cm
  • mjeri sve u gram...
  • Nepecena cokoladna moka torta
  • Nepecena cokoladna moka torta
  • Nepecena cokoladna moka torta
  • Nepecena cokoladna moka torta
  • Nepecena cokoladna moka torta
  • Nepecena cokoladna moka torta
  • <3
  • Čokoladna moka torta by Inka56
  • Čokoladna moka torta by Inka56
  • Nepečena čokoladna moka torta by Inka56
  • Nepečena čokoladna moka torta by Inka56
  • Nepecena cokoladna moka torta
  • Nepecena cokoladna moka torta by inka56
  • Nepečena čokoladna torta by Inka56
  • Perfektna choko-moka torta by Inka :)
  • Perfektna choko-moka torta by Inka :)
  • Nepecena cokoladna moka torta by Inka56
  • Za sestrin rodj
  • Nepecena cokoladna moka torta
  • Nepecena cokoladna moka torta
  • Nepecena cokoladna moka torta
  • Nepecena cokoladna moka torta
  • Nepečena čokoladna moka torta by Inka56
  • Nepečena čokoladna moka torta by Inka56
  • Nepečena čokoladna moka torta by Inka56
  • Nepečena čokoladna moka torta by Inka56
  • Cokoladna moka torta od Inka56
  • Cokoladna moka torta od Inka56
  • Cokoladna moka torta od Inka56
  • Cokoladna moka torta od Inka56
  • Nepecena cokoladna moka torta by Inka56
  • Nepecena cokoladna moka torta by Inka56
  • Halo društvo
  • Nepečena čokoladno moka torta od Inka56!
  • Nepečena čokoladno moka torta od Inka56!
  • Čokoladna moka torta by Inka56
  • Nepecena cokoladna moka torta (Inka56)
  • Nepecena cokoladna moka torta. (Inka56)
  • Nepecena cokoladna moka torta.... (Inka56)
  • Nepecena cokoladna moka torta.. (Inka56)
  • Oh naravno da smo se sladile
  • Evo fuzz, za uz kaficu slika :DD
  • Cokolada , kafa, lesnici
  • Raj za cokoljupce ;)
  • Posluzite se :)
  • Cokoladna moka torta
  • Cokoladna moka torta
  • Nepečena čokoladna torta by Inka56
  • Nepečena čokoladna torta by Inka56
  • Inka56 recept Nepecena cokoladna moka torta
  • Inka56 recept Nepecena cokoladna moka torta
  • Inka56 recept Nepecena cokoladna moka torta
  • Inka56 recept Nepecena cokoladna moka torta
  • Nepecena cokoladna torta - Inka56
  • Inka56 recept Nepecena cokoladna moka torta
  • Inka56 recept Nepecena cokoladna moka torta
  • Inka56 recept Nepecena cokoladna moka torta
  • Inka56 recept Nepecena cokoladna moka torta
  • Nepecena cokoladna moka torta
  • Nepecena cokoladna moka torta-Ink56
  • Nepecena cokoladna moka torta-Ink56
  • Nepecena cokoladna moka torta-Ink56
  • Nepecena cokoladna moka torta-Ink56
  • Nepecena cokoladna moka torta (recept-Inka56)
  • Nepecena cokoladna moka torta (recept-Inka56)
  • Nepečena čokoladna moka torta by inka56
  • Nepečena čokoladna moka torta by inka56
  • Nepecena cokoladna moka torta od Inka56
  • Nepecena cokoladna moka torta od Inka56
  • Nepecena cokoladna moka torta od Inka56
  • Nepecena cokoladna moka torta od Inka56
  • Nepecena cokoladna moka torta od Inka56
  • Čokoladna moka torta - Inka56
  • Čokoladna moka torta - Inka56
  • Čokoladna moka torta - Inka56
  • Čokoladna moka torta - Inka56
  • Nepecena cokoladna moka torta by Inka56
  • Nepečena torta by Inka56
  • Nepečena torta by Inka56
  • Rođendanska .... nepečena čokoladna moka torta - Inka56
  • Nepecena cokoladna moka torta by Inka56
  • Nepecena cokoladna moka torta
  • Nepečena čokoladna moka torta - Inka56
  • Nepečena čokoladna moka torta by Inka56
  • Nepečena čokoladna moka torta by Inka56
  • Nepečena čokoladna torta by Inka56
  • Nepečena čoko torta!
  • Torta od Inke56! Nepečena čoko torta!
  • Čoko moka torta by Inka56
  • Čoko moka torta by Inka56
  • Nepecena cokoladna moka torta by Inka56
  • by Inka... :)
  • Nepecena cokoladna moka torta by Inka56
  • Nepecena cokoladna moka torta by Inka56
  • Nepecena cokoladna moka torta
  • Nepečena moka torta
  • Moka torta by Inka56
  • Moka torta by Inka56
  • Moka torta by Inka56
  • TORTA by Inka56 i  RUŽICE by josipa-mikleus
  • NEPEČENA ČOKOLADNA MOKA TORTA by Inka56
  • GENIJALNA IDEJA ZA OBLAGANJE TORTE
  • NEŠTO LEPO SPREMAM
  • NEŠTO LEPO SPREMAM
  • Čokoladna moka torta by inka
  • Čokoladna moka torta by inka
  • Čokoaldna moka torta by inka
  • Čokoldana moka torta by inka

Pogledaj još i...

  • Kombinacije u kojima iskorištavamo najbolje od kelja

  • Kelj - od variva do torte

  • Dimljene i sušene delicije

  • Sarmice s keljom i sirom

  • Odabrali ste špek, slaninu i kobase jer želite „pucati od zdravlja?“ Može!

Komentari (374)

Učitaj prethodne komentare
  1. #365
    Cool Chef anka-1955
    Korisnica je proglašena Cool Chef-om
    07.01.17. 09:18

    Fotkica u galeriji.Torta  odlična..napisalka sam dojmove odlične ispod fotke.. Sve najbolje u Novoj godini i Sretan Božić!Smje&#353;ko

  2. #366
    Autor
    Inka56
    07.01.17. 20:00

    Hvala Anka i tebi sve najbolje u Novoj godini zelim!

  3. #367
    Daca14, Podravka ambasadorica
    Korisnica je objavila 10 recepata s Podravka proizvodima
    18.02.17. 09:21

    predivna i predobraaa :-)

  4. #368
    Lela48, Podravka ambasadorica
    Korisnica je objavila 10 recepata s Podravka proizvodima
    13.03.17. 07:03

    Torta je fantasticna, <3sta god da kazemo malo je.

    Ja isto radim kao ANIMODA //puno olaksava//

    Moze taj dolje papir da bude iz dva djela //da se malo preklope// pa sa sve papirom na tanjir i kad se torta fino ohladi polako izvuci papire. Ja ponekad i nafilujem tako //da ne isprljam tanjir// pa na kraju ukrasim okolo do tanjira.

    Pozdrav.:mah:

  5. #369
    Cool Chef zorkazorka
    Korisnica je proglašena Cool Chef-om
    24.11.17. 23:50

    Inkić  :mah:

  6. #370
    SaKaDi 07.03.18. 19:11

    kod mene je samo malo manji kalup bio, sve sam te pratila, svako slovo, mocna je, moze se samo mali komad pojesti inace nam se mnogo svidjela, hvala ti <3

  7. #371
    Perecca 27.10.18. 18:55

    Može li bez želatina?

  8. #372
    Griotte29, Podravka ambasadorica
    Korisnica je objavila 10 recepata s Podravka proizvodima
    27.11.18. 13:16

    sastojci po mom guštu, komentari i fotografije ostalih članica jednostavno "mame" da i ja probam ovu divotu...i tako sam se ja odlučila da ova torta bude i moja rođendanska jer ako šta volim onda je to kava i čokolada....ja to odmah u sridu i odmah duplu količinu jer ipak jedan je dan u godini taj rođendan...čak sam i ružu htjela napraviti po istom receptu po preporuci autorice recepta....dakle...napravila sam predug uvod koji je otišao u krivi smjer hahha, torta ne da je odlična nego je savršena, i postojanošću, u okusom i izgledom..svimeee :) 

    Kako sam radila duplu smjesu ipak sam se bojala kreme zbog količine pa stavila 3 želatine i nisam pogriješila, nije bilo gumeno a bilo je dovoljno čvrsto. Što se tiče recepta za ružu ( ja sam radila više njih manjih) recept je vise nego odličan, definitivno ću po ovom receptu opet raditi ( od pola smjese sa napravila 5 manjih ruža  )

    da skratim priču, draga Inka56 hvala na prekrasnom receptu prefine torte koja mi je uljepšala dan

  9. #373
    Katyyy 12.05.19. 22:10

    Moze se torta zamrznuti ? Probala bih pola mere i da zamrznem, da vidim kakvo je nakon odmrzavanja. Jer, obecala sam tortu za rodjendan, a bas taj dan dolazim sa puta, pa bih nesto sto se moze zamrznuti. I koji kalup je dovoljan za pola mere? Hvala

  10. #374
    Draga987 07.09.19. 17:15

    Divna, kremasta, baš moćna i prelepo izgleda kada se iseče. Jedino sto mi se nije uklopilo sto ta mera u našem domaćinstvu nikako nije za 12 osoba, ali to je do nas :)

Coolerice u kojima je recept

  • Omiljene Torte Omiljene Torte eva-mil
  • MESNI ROLATI MESNI ROLATI Mediteranka2
  • Tartovi za tartoljupce (1) Tartovi za tartoljupce (1) Klarica33
  • Torte Torte mianika
  • Najdraže cool torte Najdraže cool torte AnaS
  • KOLAČI SLATKI KOLAČI II KOLAČI SLATKI KOLAČI II depresivna
Slika /slika/1753257/ Slika /slika/1770879/ Slika /slika/1818461/ Slika /slika/1765115/ Slika /slika/1880571/ Slika /slika/2647517/
  • Naslovnica
  • Klub
  • Recepti
  • Slike
  • Blogovi
  • Coolerice
  • Magazin
  • Forum
Coolinarika Facebook stranica Podravka YouTube kanal Coolinarika Pinterest Coolinarika Viber Coolinarika Instagram

Pratite nas na

Na vrh stranice

Podravka d.d. © Podravka d.d. 2003.—2021. Coolinarika je registrirani žig Podravke d.d.

Pogledaj desktop verziju

  • Kako koristiti Coolinariku
  • Pomoć
  • Impressum
  • Kontakt
  • Uvjeti korištenja
  • Zaštita privatnosti
  • Oglašavanje
  • Postavke kolačića

Internet direktorij

  • Podravka

    Podravka korporativne stranice

    • Hrvatska
    • Podravka Češka
    • Podravka Slovačka
    • Podravka Slovenija
    • Podravka UAE
    • Podravka UAE arapski
    • Podravka Rumunjska
    • Podravka Njemačka
    • Podravka Poljska
    • Podravka Rusija
    • Internacionalni
  • Brandovi

    • Lino (Hrvatska)
    • Lino (Slovenija)
    • Lino (Kosovo)
    • Lagris (Češka)
    • Essence (Češka)
  • Vegeta

    Vegeta stranice

    • Hrvatska
    • Internacionalni
    • Mađarska
    • Češka
    • Slovačka
    • Podravka Natur (Slovačka)
    • Poljska
    • Australija
    • Slovenija
    • Srbija
    • USA
    • Rusija
    • Rumunjska
    • Kazahstan
    • Ukrajina
    • Makedonija
    • Bugarska
    • Vegeta Natur (Hrvatska)
    • Vegeta Natur (Češka)
    • Vegeta Natur (Litva)
    • Vegeta Natur (Poljska)
    • Vegeta Natur (Kazakhstan)
    • Vegeta Natur (Rusija)
    • Vegeta Natur (Makedonija)
    • Začini inspiracije (Hrvatska)
    • Začini inspiracije (Makedonija)
  • Coolinarika

    • Europska Unija
    • Slovenija
    • Kanada
    • Australija
    • Njemačka
    • Švicarska
    • Kina
    • Poljska
    • Češka
    • Slovačka
    • Mađarska
    • Kosovo
    • Makedonija

Društvene mreže

  • Facebook

    • Podravka Hrvatska
    • Coolinarika
    • Podravka Romania
    • Podravka Crna Gora
    • Lino Lada Crna Gora
    • Lino Lada Mađarska
    • Podravka Makedonija
    • Podravka Slovenija
    • Podravka Srbija
    • Podravka BiH
    • Podravka Slovačka
    • Podravka Kosovo
    • Podravka Arabia
    • Podravka Vegeta Njemačka
    • Vegeta Romania
    • Vegeta Bugarska
    • Vegeta Australija
    • Vegeta Kenija
    • Vegeta Ukrajina
    • Vegeta Latvija
    • Lino (Hrvatska)
    • Lino Baby (Hrvatska)
    • Essence Češka
    • Kviki
    • Dolcela Hrvatska
    • FacebookFőzz Szabadon (Hungary)
    • Zlato polje Hrvatska
    • Zlato polje Slovenija
    • Šumi bomboni Hrvatska
    • Šumi bonboni Slovenija
    • Vegeta Kazakhstan
    • Spolu k stolu
  • Linkedin

    • Podravka
  • Youtube

    • Podravka
    • Vegeta Rusija
    • Podravka Poljska
    • Ručak za sutra s Podravkom
    • Coolinarika
    • Podravka Srbija
    • Podravka Slovačka
    • Podravka Slovenija
    • Podravka Vegeta Njemačka
    • Podravka Australija
    • Podravka Rumunjska
    • Podravka Crna Gora
    • Podravka Češka
    • Vegeta Kazakhstan
    • Vegeta Ukrajina
  • ISSUU

    • Podravka
  • Flickr

    • Podravka
  • Pinterest

    • Coolinarika
  • Instagram

    • Coolinarika
    • Kviki
    • Podravka Hrvatska
    • Podravka Srbija
    • Podravka Slovačka
    • Podravka Makedonija
    • Podravka Češka
    • Podravka Bosna i Hercegovina
    • Podravka Vegeta Njemačka
    • Vegeta Rusija
    • Vegeta Rumunjska
    • Vegeta Bugarska
    • Vegeta Australija
    • Vegeta Ukrajina
    • Vegeta Latvija
    • Dolcela Hrvatska
    • Lino Hrvatska
    • Podravka Crna Gora
    • Vegeta Natur Lithuania
    • Vegeta Kazakhstan
    • Lino Lada Crna Gora
    • Zlato polje Hrvatska
    • Zlato polje Slovenija
    • Šumi bomboni Hrvatska
    • Šumi bonboni Slovenija
  • Viber

    • Coolinarika
  • Ostalo

    • Podravka ugostiteljstvo
    • Zaklada "Uvijek sa srcem"
    • Zaklada "prof. Zlata Bartl"
    • RK Podravka Vegeta
    • Belupo
    • Zdravo budi
    • NK Slaven Belupo
    • Zdravi odmor
    • Spolu k stolu

    Vkontakte

    • Vegeta

    Odnoklassniki

    • Vegeta Russia
Izradila web.burza
Colinarika ima kvar? Prijavi i popravi. :)