Predivan dezert koji sam dugo planirala da napravim i konačno je došao i on na red. Ja sam ga malo modifikovala pa sam umesto kokosa koristila expandirani pirinač...
Predivan dezert koji sam dugo planirala da napravim i konačno je došao i on na red. Ja sam ga malo modifikovala pa sam umesto kokosa koristila expandirani pirinač...
Sastojci
Priprema
Na laganoj vatri istopite margarin, dodajte šećer, vanilu i kakao. Umutite jaje viljuškom i dodajte u smesu. Sklonite sa vatre i u to umešajte sitno drobljeni keks, kokos (ja sam kao zamenu dodala expandirani pirinač) i sitno seckane orahe. Sve dobro sjedinite i rastanjite u posudu predhodno prekrivenu najlon folijom. Ostavite da se ohladi i stegne.
Mikserom umutite margarin sa šećerom pa dodajte puding u prahu. Uz mućenje postepeno dodajte mleko i šećer u prahu. Ovu masu rasporedite na predhodnu masu. Ostavite da se stegne.
Na pari otopite čokoladu, margarin, dodajte nekoliko kapi ulja i razlijte je preko predhodnog krema.
Posluživanje
Rashlađen kolač secite na kocke i služite. Ako želite da vam kolač bude deblji, stavite ga u manji pravougaoni sud i biće još lepši na izgled.
@Dubicanka55, hvala na razjašnjenju, a što se tiče kokosa, moj sin ga ne voli, pa sam ga namerno izostavila, a verujem da im on daje poseban ukus 🙂
Jeste kocke su original iz Nanaima,ja zivim u Vancouveru tacno preko puta Otoka Vancouver na kojem je i preljepi gradic Nanaimo.Samo steta sto si izostavila kokos ,jel on isto daje taj specifican okus.
Kako je tebi ispao recept?
6