Pošto obožavam musaku, a nisam baš neki fan mlevenog mesa, improvizacijom sam otkrila moje omiljeno jelo! Veoma se brzo priprema, a naznačene mere su dovoljne za troje ljudi (otprilike), mada u mom slučaju ja pojedem sve sama:D Sve sastojke sam dodavala po sopstvenom ukusu, po želji uvek možete dodati nečega više ili manje. Nadam se da ćete uživati!
Pošto obožavam musaku, a nisam baš neki fan mlevenog mesa, improvizacijom sam otkrila moje omiljeno jelo! Veoma se brzo priprema, a naznačene mere su dovoljne za troje ljudi (otprilike), mada u mom slučaju ja pojedem sve sama:D Sve sastojke sam dodavala po sopstvenom ukusu, po želji uvek možete dodati nečega više ili manje. Nadam se da ćete uživati!
Sastojci
Priprema
Uključiti rernu da se zagreje na 200 stepeni.
Premazati pleh ili vatrostalnu posudu sa malo ulja.
Iseckati belo meso na sitne kockice i staviti u mlaku vodu da bi se smekšalo dok pripremamo ostale sastojke.
Iseckati krompir na listiće-kriškice, staviti sa strane u posudicu i začiniti po želji. Ja samo posolim.
Iseckati polovinu malog crvenog luka na kockice.
U posudu za pečenje poređati red krompira, zatim preko njega 'pobacati' belo meso i luk. Na sve to ređati novi red krompira.
Staviti u rernu da se peče dok krompir skroz ne omekša, nekih pola sata otprilike. Ja s vremena na vreme polivam vodom da bi krompir bio što mekši.
Dok se musaka peče u činiji umutiti 2 jaja, kašiku brašna i šolju mleka.
Kada je musaka pri kraju, preliti je napravljenom smešom i peći dok ne porumeni i dobije željeni izgled. Ja volim preko te smese dok se još peče da pospem malo susama i parmezana.
Kako je tebi ispao recept?
1