Jedni veoma , simpaticni muffini , vole ih svi..u svako doba dana , se mogu jesti..
Jednostavni , brzi..a i ukusni..
Jedni veoma , simpaticni muffini , vole ih svi..u svako doba dana , se mogu jesti..
Jednostavni , brzi..a i ukusni..
Sastojci
Priprema
1.
Zagrijati rernu na 180 C
Umtiti secer , sa 2 jaja , dodati brasno , gustin , prasak za pecivo , i mjeveni badem ..
Dodavati mlijeko , polahko ,mjesiti smjesu , dok ne postane smjesa , glatka, i izjednacena..
2.
Umjesiti bjelanca u snjeg i, dodavati polahko secer u prahu ( 4 kasike supene ) ..i na kraju dodati riccota sir !
3.
Smjesu istresati u korpice za muffine , posuti ribanim bademom i peci izmedu 20-30 min ..
Posluživanje
Sluziti ih tople ,mao i hladne, uz kafu /caj...
Kako je tebi ispao recept?
Poslikaj i pohvali se! :)
2