Preskoči na glavni sadržaj

Mamina Sacherica

60 minuta
32

Ovo je recept moje drage majke! :)

Inače, svi koji su probali ovu tortu su oduševljeni! Komentari su uglavnom bili da nikad nisu jeli tako sočnu Sahericu!

Pa evo recept, ako tko ima volje i apetita napravit ju i naravno obvezno mi javit dojmove! ;))

Ovo je recept moje drage majke! :)

Inače, svi koji su probali ovu tortu su oduševljeni! Komentari su uglavnom bili da nikad nisu jeli tako sočnu Sahericu!

Pa evo recept, ako tko ima volje i apetita napravit ju i naravno obvezno mi javit dojmove! ;))

Sastojci

TIJESTO
PREMAZ
5 žlica pekmeza od marelice Podravka

Priprema

1.

Margarin i šećer izmiksati.

Dodati 8 žumanjaka jedno po jedno te miksati.

Dodati na pari rastopljenu čokoladu, orase sa 1 žlicom brašna, pola pecivnog praška i snijeg od 8 bjelanjaka!

Peći 45 min na 180 stupnjeva!

Vruću tortu izvaditi iz kalupa na rešetku  i premazati sa 5 velikih žlica vrućeg pekmeza.

Pustit da se ohladi pa preliti sa čokoladnom glazurom!

DOBAR TEK!!! :))

Posluživanje

Poslužiti rashlađenu!

I mama je rekla da OBVEZNO moram naglasiti, pekmez isključivo mora biti Podravkin,, jer inače to nije to :))))

3

❤️

❤️

Uzasno mi je zao... sto nisam ovo prije napravila i javila ti dojmove... Ali ti vec znas ❤️

Ovako je ispalo drugima