..brzo..i fino…osvijezavajuce:))
Sastojci
za
Priprema
1.
Skuhati pudinge ,i u mijesati tuceno slatko vrhnje (kada se ohladi)-puding.
2.
a pola slatkog vrhnja ostaviti za ukras na kraju.
3.
U prikladnu posudu redati keks prethodno namocen u cokoladno mlijeko.
4.
preliti pola krema, pa opet sloj keksa ,i na kraju preostali dio kreme.
5.
Neka se ohladi par sati.
6.
Po vrhu ukrasiti tucenim vrhnjem i ukrasiti po zelji.
7.
Staviti ga ponovo na hladenje ,jer samo dobro ohladen daje potpuni uzitak!
8.
Prijatno!
9.
Kako je tebi ispao recept?
Poslikaj i pohvali se! :)
23