Jostaberry(josta) je kao što sam već napisala križanac crnog ribizla i ogrozda.Žele od njega sam napravila tako da sam se zahvaljujući obilnom urodu odlučila i za liker.U tome sam koristila recept malo promijenjen iz jednog časopisa.Liker ima divnu boju a mislim da je sigurno i zdraviji od sličnih iz masovne proizvodnje...Tko voli može isto i sa crnim ribizom...
Jostaberry(josta) je kao što sam već napisala križanac crnog ribizla i ogrozda.Žele od njega sam napravila tako da sam se zahvaljujući obilnom urodu odlučila i za liker.U tome sam koristila recept malo promijenjen iz jednog časopisa.Liker ima divnu boju a mislim da je sigurno i zdraviji od sličnih iz masovne proizvodnje...Tko voli može isto i sa crnim ribizom...
Sastojci
Priprema
50dkg joste prelijte s 5 dcl hladne vode i kuhajte na laganoj vatri 15 min.Umiješati 40 dkg šećera,miješati dok se šećer ne rastopi,a potom kuhati na laganoj vatri još 15 min.Nakon što odstoji preko noći ,kašu propasirati a tekućinu procijedite.U tekućinu dodajte 1 litru rakije,protresite i dobro zatvorite.
Kako je tebi ispao recept?
7