lagano i jednostavno, palo mi na pamet!
Sastojci
Priprema
1.
umutiti čvrsti snjeg od bjelanjaka, ostale sastojke umiješati sa žutanjcima, pomiješati zajedno i peći oko pola sata na 200C…kad je pećeno može se navlažiti mlijekom sa malo ruma. za kremu ukuhati mlijeko sa grizom oko 3 minute a onda uliti puding pomiješan sa brašnom , zakuhati i vruče preliti preko biskvita. kada se ohladi na to složiti banane narezane na kolutiće i umoćene u limunov sok da ne potamne, na to staviti šlag i ukrasiti čokoladom
Kako je tebi ispao recept?
Poslikaj i pohvali se! :)
4