Recept je Dr Oetker-a, a tamo sam pronašla i jedan praktičan savjet, nešto što do sada zaista nisam znala – preporuka je da se puding kuha u punomasnom svježem mlijeku (pogotovo za kreme), jer skuhan u trajnom mlijeku ispada malo rjeđi…. Možda će i nekome od vas ta činjenica nešto značiti…..
Recept je Dr Oetker-a, a tamo sam pronašla i jedan praktičan savjet, nešto što do sada zaista nisam znala – preporuka je da se puding kuha u punomasnom svježem mlijeku (pogotovo za kreme), jer skuhan u trajnom mlijeku ispada malo rjeđi…. Možda će i nekome od vas ta činjenica nešto značiti…..
Sastojci
Priprema
Za tijesto pomješajte brašno s praškom za pecivo, a zatim dodajte sve ostale sastojke i mikserom izradite jednoličnu smjesu.
Tijesto sipajte u namašćen i pobrašnjen pleh veličine cca 30×40 cm i poravnajte.
Jabuke ogulite, očistite od koštica, narežite na četvrtine, pa na tanke ploškice koje slažite po tijestu kao crijep na krovu.
U mlijeku skuhajte puding, prelijte ga po jabukama.
Stavite peći u pećnicu na cca 180 C oko pola sata.
Protisnite pekmez kroz sito i kratko ga prokuhajte u vodi, premažite četkicom po vrućem kolaču.
Kolač ostavite da se dobro ohladi, najbolje da ga malo stavite i u hladnjak.
Posluživanje
Kada je kolač dobro ohlađen, može se lijepo rezati. Ploškice jabuka neka vam ne budu predebele, jer se onda neće uspjeti ispeći, i ostati će tvrde.
Kako je tebi ispao recept?
14