Preskoči na glavni sadržaj

Jednostavna, lagana, a odlična. 

Jednostavna, lagana, a odlična. 

Priprema

1.

Fil: u litar mlijeka dodati vanilin šećer te šećer (2 šolje)
Kada zakuha dodati pomiješan griz i kokos. 
Miješati dok se ne dobije masa slična pudingu. 

Biskvit: u 3 bjelanca dodati šećer (2 šolje) te miksati, dodati žumanca (jedno po jedno) i miksati. Dodati pomiješano brašno, prašak za pecivo i kakao. 
Na kraju dodati lješnjake. 

Krema: Vrhnja kuhati te dodati čokoladu dok se ne istopi. 

Kada se ohladi kokos i biskvit redati kao na slici i šta reći...Uživati 

2

Biskvit.... Se peče ili ne? Uopće nisi napisao.

Fini sastojci...odlicna torta...

Kako je tebi ispao recept?

Poslikaj i pohvali se! :)