Hrskave, a tope se u ustima…Moji ih ukućani tamane! Nadam se da će vam se dopasti moj prvi (a jednostavan) recept. Kad se izveštim biće i fotki….
Hrskave, a tope se u ustima…Moji ih ukućani tamane! Nadam se da će vam se dopasti moj prvi (a jednostavan) recept. Kad se izveštim biće i fotki….
Sastojci
Priprema
Sve sastojke izmešati prvo varjačom, a zatim rukom da se lepo sjedini. Odvajati kuglice testa, dlanovima praviti valjuške i u obliku polumeseca ređati u (nepodmazan) pleh. Peći da blago porumene, a zatim nežno vaditi iz tepsije. Posuti prah šećerom.
Ja od ove količine testa ispečem skoro tri pleha kiflica.
Cestitke za prvi recept.Za fotke- ne brini, kad se odlucis dapostavis svoje fotke videces da nije tesko, sada imas i video upute koje ce ti sve olaksati.Svakako, ako smatras da ce ti biti lakse, slobodno pitaj na PP, meni su pomagale (i jos mi i sada pomazu) mnoge clanice.
Kako je tebi ispao recept?
11