Preskoči na glavni sadržaj

Kiflice od oraha

35

evo i mog receptića..

evo i mog receptića..

Sastojci

Priprema

1.

Umjesite tijesto od navedenih sastojaka ,neka odstoji oko sat vremena u frižideru umotano u aluminijsku foliju.Nakon toga uzimajte malene količine tijesta, oblikujte kiflice pa ih slažite u lim obložen papirom za pečenje..pecite na 190 stupnjeva cc12 minuta..malo ohladite pa uvaljajte u mješavinu štauba i vanilin šećera..pa stavite u limenu kutiju….tako mogu ostati fini cc 1 mjesec…pusaaaa

6

Divne su!

mljac, mljac…

fine

Kako je tebi ispao recept?

Poslikaj i pohvali se! :)