Divota od deserta, kojim smo se sladili uz popodnevnu kavicu....
Divota od deserta, kojim smo se sladili uz popodnevnu kavicu....
Sastojci
Priprema
Rernu ugrijati na 150*C.
Okrugli kalup ( 22 cm ) premazati maslacem.
Brasno i prasak za pecivo prosijati. Umjesati secer i dodati istopljeni maslac. Rukama napraviti mrvicastu smjesu i utisnuti po dnu i rubu kalupa.
Kondenzirano miljeko, secer, whisky, javorov sirup i vaniliu izmjesati i smjesu izliti preko tijesta. Odozgo posuti sa citavim ljesnjacima i peci oko 1 sat.
Posluživanje
Posluziti sa sladoledom od vanilie.
Navedene kolicine secera su kao i u originalnom receptu. Ja sam smanjila skoro za pola, jer je i kond. mlijeko zasladjeno, a mi bas ne volimo preslatke slastice. Ko voli jako slatko, neka ne drzi napisane kolicine secera.
Ovaj recept zelim isprobati od kada sam ga prvi puta procitala, napokon isprobano i apsolutno je ispunilo ocekivanja, jela bih ga svaki dan & odlican! Zgodno je kada nemate kod kuce jaja, ili vam se ne da peci sa jajima. Svima preporucujem da definitivno smanje na pola barem, cak i vise kolicinu secera, vec sa pola kolicine je bio jaaaako sladak, sa slatkim tucenim vrhnjem je bilo super, ali drugi puta bih jos reducirala secer. Inace koristim muscovado cisti, i brasno od kamuta tako da je bio i 100% zdrav. Pozz
Kako je tebi ispao recept?
7