E pa,drage moje,odoh i ja na odmor.Vidimo sa za tri nedelje,a do tada probajte ovaj super ukusan hleb.Veliki poljubac!!!
E pa,drage moje,odoh i ja na odmor.Vidimo sa za tri nedelje,a do tada probajte ovaj super ukusan hleb.Veliki poljubac!!!
Sastojci
Priprema
1.
U toploj vodi sa jednom kašikom šećera podići kvasac.
2.
Dodati sve ostale sastojke i zamesiti testo.
3.
Testo je mekano tako da se mesi mikserom sa dodacima za testo.
4.
Ostaviti ga da naraste, pa ga sipati u pleh za hleb obložen papirom za pečenje.
5.
Ostaviti opet da naraste, pa ga peći na 180C dok ne porumeni.
Hvala za s u p e r receptić !!!
15