Jednostavno za napraviti ,a veoma ukusno:-)
Sastojci
Priprema
1.
Gljive ocistiti i isjeci na tanke snite, isto uraditi i sa paprikama i staviti na stranu.
2.
Luk isjeckati na sitne kockice i prziti oko desetsk minuta dok ne dobije lijepu boju.Zatim dodati sitno sjeckani bijeli luk i paprike i proprziti oko 5 minuta.Dodati gljive i zacine ,pomijesati i kuvati 15-20 minuta ili dok ne ispari voda od gljiva.Kada je gotovo skloniti sa vatre ,dodati kiselo vrhnje i pomijesati.
Posluživanje
Super je kao prilog uz neko meso i rizu,ali nije nista losije ni ako ga jedete samo kao lagani rucak uz svjezi kruh:-)
7