Preskoči na glavni sadržaj

Dinosaurove stope :)

50 minuta
22

Izmjenila sam ime receptu jer me ovo podsjetilo na jednu plazu na Kanenjaku u Istri koja se zove "dinosaurove stope" :)))

Izmjenila sam ime receptu jer me ovo podsjetilo na jednu plazu na Kanenjaku u Istri koja se zove "dinosaurove stope" :)))

Sastojci

za
500 g gotovog lisnatog tijesta
200 g mljevenih proprzenih ljesnjaka
80 g secera
1 kasika ruma

Priprema

1.

Odmrznuto tijesto razvaljajte u kvadratnu koru sjecite na 6 ili
vise kvadrata ovisi da li zelite da budu manje ili vece, kod mene su
veliki cesljevi, cca 10×10 cm:)

2.

Pomijesajte ljesnjake s jednim jajetom, secerom i rumom.

3.

Na sredinu svakog kvadrata stavite po liniju nadjeva.

4.

Jednu stranu premazite razmucenim zumanjkom i preklopite
drugom stranom i razrezite kroz oba kraja tijesta zubce ceslja.

5.

Gore premazite preostalim zumanjkom i stavite da stoji
jedno 15-tak minuta.

6.

Zagrijte pecnicu na 200 stupnjeva i pecite dok ne porumeni.

7.

Presjek:

21

ja ga ne volim uvijek, al nekada je super jednostavno kad ti se neda dugo nesto spremati, za tren gotovo a ukusno :)

Lisnato tjesto je zakon, super su ove stope, fantasticne!

to me odrzava :) fala i tebi :)

Kako je tebi ispao recept?

Poslikaj i pohvali se! :)