Preskoči na glavni sadržaj

Dekoracija od luka

26

Iako plačem čak i kad ga drugi seče, to je namirnica koju naprosto obožavam. Koristi se u pripremi jela, kao salata u kombinaciji sa drugim povrćem ili samostalno. A može se upotrebiti i kao dekoracija
Više o tome možete videti na http://googowillworld.blogspot.com/

Iako plačem čak i kad ga drugi seče, to je namirnica koju naprosto obožavam. Koristi se u pripremi jela, kao salata u kombinaciji sa drugim povrćem ili samostalno. A može se upotrebiti i kao dekoracija
Više o tome možete videti na http://googowillworld.blogspot.com/

Sastojci

Potrebno

Priprema

1.

Cvet od luka:

2.

Luk razrezati unakrst, ali ne do kraja. Staviti ga u ledenu vodu da bi se razlistao. Možete ga kombinovati sa cvetovima od šargarepe ili praziluka, listovima peršuna ili bilo čime drugim.

11

Hvala na ovoj tajni, ne bih se baš sjetila sama. Probajte prije rezanja luk staviti u frižider (e sad ne znam kako dugo jer ga ja sav držim u frižideru stalno) pa neće biti suza kod rezanja. Nemam pojma gdje sam taj savjet čula, ali sam isprobala i djeluje. Nadam se da će i vama upaliti

#8 Hvala :)))

Prelijepa dekoracija!

Kako je tebi ispao recept?

Poslikaj i pohvali se! :)