Preskoči na glavni sadržaj

Čupave banane

49

Sastojci

za
2 banane narezane na kolutiće
4 žlice Carobelle ili nekog drugog čokoladnog namaza
4 žlice kokosovog brašna ili rogača

Priprema

1.

Carobellu malo ugrijemo, komadiće banane uvaljamo u Carobellu, a zatim u kokosovo brašno ili rogač.

2.

Svaki komadić čupave banane stavimo u papirnatu košaricu.

3.

Ohladimo ih u hladnjaku i poslužimo.

8

Carobellu mažem na kruh, a gore poslažem banane. Brz i jednostavan slatki sendvič.U nedostatku tog namaza od rogača, stavljam Nutellu.

Carobella koju ja kupujem je skroz glatka, nema nikakvih hrskavih komadića u njoj, klinci ju obožavaju mazati na palačinke, ovako sa bananama sam isto već isprobala…mislim da je recept iz kuharice Jadranke Boban Pejić “Kuham i jedem zdravo”

Carobella je bio-proizvod koji služi kao zamjena za čokoladu i čokoladni namaz; napravljena je od lješnjaka i rogača a ne od kakaa. Bogatog je i kremastog okusa s hrskavim komadićima lješnjaka. Može se kupiti u prodavonicama zdrave hrane. U nedostatku Carobelle, slobodno možete koristiti i bilo koji drugi čokoladni namaz po želji.

Kako je tebi ispao recept?

Poslikaj i pohvali se! :)