Sastojci
za
Priprema
1.
Umutiti jaja, dodati šećer, i ostale sastojke.
Podijeliti na dva dijela i posebno peći, na temp.200 stupnjeva, 20 min
Kada je gotovo svaki dio razrezati po pola.
2.
Staviti mllijeko,šećer, vaniliju, margarin i kuhati, kad prokuha dodati orase i skinuti s vatre.
3.
Stavljati u duboku posudu, biskvit pa banane narezane, pa zaliti kremom, vrućom, pa tako sva 4 dijela biskvita.
Staviti u hladnjak preko noći, te ujutro okrenuti iz posude.
4.
Ukrasiti po želji
Kako je tebi ispao recept?
Poslikaj i pohvali se! :)
4