pošto moja porodica ovu bonžitu obožava ja recept ostavljam ovako u džambo verziji
pošto moja porodica ovu bonžitu obožava ja recept ostavljam ovako u džambo verziji
Sastojci
Priprema
1.
med i margarin otopiti sa šećerom na jakoj temperaturi, da počne da penuša
2.
pomešati sve sastojke i izliti u vodom pokvašen kalup
3.
pritisnuti i ostaviti da odstoji celu noć
4.
seći po želji
Kako je tebi ispao recept?
Poslikaj i pohvali se! :)
12