Vrlo jednostavan i fini recept koji me naučila moja mama.
Vrlo jednostavan i fini recept koji me naučila moja mama.
Sastojci
za
Priprema
1.
staviti šećer na vatru i miješati dok se ne rastopi
2.
nakon što se šećer rastopi počnite ga sa žlicom stavljati na alu foliju u raznim oblicima kapljica
3.
pričekati da se ohladi i može se početi papati
Kako je tebi ispao recept?
Poslikaj i pohvali se! :)
3