Preskoči na glavni sadržaj

Bienenstich

60 minuta
23

Ovaj recept sam dobila od prijateljice iz Njemačke i moji ukućani i ja smo oduševljeni njime

Ovaj recept sam dobila od prijateljice iz Njemačke i moji ukućani i ja smo oduševljeni njime

Sastojci

za
biskvit
4 cijela jaja
200 gr šečera
140 gr brašna
na vrh noža praška za pecivo
preljev
40 gr sjeckanih badema na listiće
kremaa
2 dl mlijeka
1 vrećica Galette vanilija

Priprema

1.

Pjenasto izraditi jaja,šećer i vanili šećer u to dodati brašno i pršak za pecivo

2.

Kalup za tortu namastiti i u njega istresti masu za biskvit.

3.

Otopiti putar i velikom kašikom ga premazati preko mase za biskvit

4.

Sjeckane bademe posuti gore po biskvitnoj masi i sve staviti peći u prethodno zagrijanu pećnicu.

5.

Peći pola sata na 180 stupnjeva.

6.

Biskvit ostaviti da se hladi.Idućeg dana ga prerezati po pola tako da dobijemo dva dijela.

7.

U zdjelu pomješati mlijeko i slatko vrhnje malo izraditi ,zatim u to dodati Galette i miješati dok ne bude gusto.

8.

Svu kremu namazati na jednu polovicu biskvita i poklopiti je drugom polovicom.

Posluživanje

Kolač možete posuti sitnim šećerom.

10

ovo sam radila vec dva puta, super je, bas odlicno, hvala ti puno na receptu!!!

Zašto ne povežeš onu lijepu slikicu s ovom krasotom? :)))

#mimaxy na vrečici piše Galette ima okus vanilije ili čokolade u hr ima u trgovinama i stoji na policama pored pudinga ,šlagova i ostalih stvarčica za kolače

Ovako je ispalo drugima