Budući idem na godišnji i nemam nikakovih mogućnosti imati kompjuter, evo na ovaj naćin želim svima koji do 22.08 imaju rođendan , da im zaželim svu sreću svijeta,puno zdravlja i radosti i svima velika pusa vaš dida Pinac
Evi ispekao ja za vas i tortu,pa uživajte i sjetie se sa kojim gemištecom i mene.
Još puno😘 od ❤️ i 🍻 živjeli vi meni još stotinu let, vaš dida Pinac
:(Još nema komentara