Preskoči na glavni sadržaj

SRETAN ROĐENDAN !

Budući idem na godišnji i nemam nikakovih mogućnosti imati kompjuter, evo na ovaj naćin želim svima koji do 22.08 imaju rođendan , da im zaželim svu sreću svijeta,puno zdravlja i radosti i svima velika pusa vaš dida Pinac

Evi ispekao ja za vas i tortu,pa uživajte i sjetie se sa kojim gemištecom i mene.

Još puno😘 od ❤️ i 🍻 živjeli vi meni još stotinu let, vaš dida Pinac

:(Još nema komentara

Budi prva/i, podijeli svoje mišljenje o slici i pomozi nekome u odabiru savršenog jela.