Da se malo "odmorimo" od slatkoga, barem na kratko :-) Ovo je prekrasno uz pivo, bijelo vino, a najbolje uz šampanjac, u ponoć! =))
Da se malo "odmorimo" od slatkoga, barem na kratko :-) Ovo je prekrasno uz pivo, bijelo vino, a najbolje uz šampanjac, u ponoć! =))
Sastojci
Priprema
Kvasac rastopiti u toplom mlijeku.
Maslac posoliti i dobro umutiti sa žumanjcima.
Dodati mileram, mlijeko sa nadošlim kvascem i brašno.
Izraditi glatko tijesto i podijeliti ga na dvije jufke.
Svaku rastanjiti na pravokutnik 10×30 cm.
Premazati žumanjkom, posuti bademima, posoliti i rezati štapiće (valjkom ili nožem).
Peći u zagrijanoj pećnici na 180°C oko pola sata, da ne potamne.
Posluživanje
Ne treba čekati da tijesto naraste.
Oko 50 komada
kajo ❤️ nikad nije kasno 😉 a imaš i ovaj: http://www.coolinarika.com/recept/usoljeni-bademi/
i ja obožavam sve orašasto u slanoj varijanti 😁
Kako je tebi ispao recept?
14