ja sam na ovo odvalila… na brzake svezala masnu u kosu, nabacila osmjeh G6 iako me zub kljuca od jutros i spremna cekam svog muskarca… jedino mi gadno ono sto moram biti tiha prvih 15 minuta jer moram cekati da on izusti nesto vazno :)
DOLE PISE ONO STO JE NAJBITNIJE A NE VIDI SE :)
ZAPAMTITE, DOBRA ZENA ZNA GDJE JOJ JE MJESTO :))))
Za sve Cool zene :)
Tagovi
Budi prva/i, podijeli svoje mišljenje o slici i pomozi nekome u odabiru savršenog jela.
:(Još nema komentara