Preskoči na glavni sadržaj

varijacija na temu :)

ovo moram podijeliti s vama jer je bilo superfino :)
praznjenje hladnjaka na temu izvrsnih kremastih krumpira by netherland ...
narezala sam 1 luk, 2 mrkve, malo celerovog korijena, 8-10 krumpira, 1/2 crvene paprike, dodala kockice pancete, maslinovo ulje i zacine (ovdje sol, ruzmarin, chilli) te stavila peci na 200°C. nakon 1/2 h sam sve prelila smjesom od 125 g krem jogurta, 50 ml vode, 100 g ribanog sira, zlice senfa i dobro izmijesala. pekla sam jos 1/2 h na 180°C. na kraju sam sve posula pinjolima, pekla 5 min i rezultat je bio mmmm: kremast, krasna kombinacija slatkastog, ljutkastog, senfastog, sirastog :)
hvala ti, draga netherland, na super ideji!

Tagovi

:(Još nema komentara

Budi prva/i, podijeli svoje mišljenje o slici i pomozi nekome u odabiru savršenog jela.