Preskoči na glavni sadržaj

tko ovo voli?! :)

kuhani jecam ‘na obicno’: s przenim lukom, povrcem za juhu i cherry rajcicama … i zacinima, naravno (ruzmarin, lovor, cesnjak, persin). htjela sam raditi ovo, ali mi je pola namirnica nedostajalo :D
no, i ovako je prefino …

Tagovi

:(Još nema komentara

Budi prva/i, podijeli svoje mišljenje o slici i pomozi nekome u odabiru savršenog jela.