Preskoči na glavni sadržaj

Testenina sa makom

Starinska poslastica za makoljupce...? 

Sigurno su mnogima od vas ovo još bake spremale...ja se baš i ne sećam da se ovo jelo spremalo kod nas u familiji, tako da sam tek od nedavno počela da ga pravim, a pošto sam veliki ljubitelj maka, ovo je za mene pun pogodak! Prosto za pripremu, gotovo za čas, a fino!? 

Može i kao desert ali i za ručak, uz recimo paradajz čorbicu.? 

Tagovi

:(Još nema komentara

Budi prva/i, podijeli svoje mišljenje o slici i pomozi nekome u odabiru savršenog jela.