Starinska poslastica za makoljupce...?
Sigurno su mnogima od vas ovo još bake spremale...ja se baš i ne sećam da se ovo jelo spremalo kod nas u familiji, tako da sam tek od nedavno počela da ga pravim, a pošto sam veliki ljubitelj maka, ovo je za mene pun pogodak! Prosto za pripremu, gotovo za čas, a fino!?
Može i kao desert ali i za ručak, uz recimo paradajz čorbicu.?
:(Još nema komentara