Meni je ovo jedan od najdražih priloga uz pečeno i pohano meso, ali danas sam ga odlučila prikazat samostalno. Mislim da je zaslužio...
Jednostavno za napravit, iako sam nekad mislila da je to nuklearna fizika, ali eto..
Radim ga kao i Micka, ali dodam još malo vrhnja (kiselog) uz mlijeko i naravno, prilagodim količinu...
Mljac!
:(Još nema komentara