Preskoči na glavni sadržaj

Snecina kuzina :)))

Kako rekoh, tako i ucinih, danas za rucak iz Snecine kolekcije :) Preukusan receptic koji sam ja samo malko izmjenila, imala sam na raspolaganju samo 3 luka, u njih sam dodala i na kolutove nasjeckanu mrkvicu, i malo naribanog djumbira. Zalila sam sa pola litre govedjeg buljona i 2 dl vina, pa u tome svemu skuhala pastu, po potrebi sam podlivala sa malo vode. Nije bilo potrebe za dodavanje gustina, jer se sve skupa jako fino zgusnilo… Toplo preporucam :)

Tagovi

:(Još nema komentara

Budi prva/i, podijeli svoje mišljenje o slici i pomozi nekome u odabiru savršenog jela.