Današnji ručak koji je nastao od svega po malo, bijelog graha , bilo je tu i par bobica smeđeg, žutih i zelenih mahuna, našlo se i par graška da se ne baci :)
Bilo je odlično uz kobase , jedna ljuča i jedna obična !
Složenac sa grahom
Tagovi
Budi prva/i, podijeli svoje mišljenje o slici i pomozi nekome u odabiru savršenog jela.
:(Još nema komentara