Preskoči na glavni sadržaj

rodjendanska gozba

evo jedna slikica sa moje rodjendanske gozbe ,,,gosti su naprosto bili odusevljeni ,,umjesto standardnog rostilja ,,,,,i sve pitaju kad ce se ponovit tako dobra gozba ,,,,,uzivajte u pogledu ;)

Tagovi

:(Još nema komentara

Budi prva/i, podijeli svoje mišljenje o slici i pomozi nekome u odabiru savršenog jela.