Preskoči na glavni sadržaj

quiche me goodnight :))

oni koji iole znaju moju prehranu, znaju i to da nisam pretjerano od ovakvih stvari…
Radila sam ga mojima za ručak, ali nisam odolila. Pojela sam ga s takvim guštom, e… i ne znam jesam li vise uzivala u toplom komadu ili hladnom. APSOLUTNO Mljacccc!!! Mama ju je jela prvi put u zivotu i veli da nikada bolju slanu pitu nije probala.
Oduševljenje me tjera da pišem recept za objavu :D iako, cisto sumnjam da bi vama bio neka novost. Ali bum bum. Neću sada da ne budem žedna cijelu noć :))

evo ga TU

Tagovi

:(Još nema komentara

Budi prva/i, podijeli svoje mišljenje o slici i pomozi nekome u odabiru savršenog jela.