Nije sve stalo na jagodicama i likeru, tu su i ova lijepe stvarčice koje su našle mjesto u mojoj kuhinji. A posebno ti hvala za poklon iz Međugorja i što si i tamo mislila na mene. Hvala !
Nije sve stalo na jagodicama i likeru, tu su i ova lijepe stvarčice koje su našle mjesto u mojoj kuhinji. A posebno ti hvala za poklon iz Međugorja i što si i tamo mislila na mene. Hvala !
:(Još nema komentara