Preskoči na glavni sadržaj

Poklon od jussi 044 !

Nije sve stalo na jagodicama i likeru, tu su i ova lijepe stvarčice koje su našle mjesto u mojoj kuhinji. A posebno ti hvala za poklon iz Međugorja i što si i tamo mislila na mene. Hvala !

Tagovi

:(Još nema komentara

Budi prva/i, podijeli svoje mišljenje o slici i pomozi nekome u odabiru savršenog jela.