Pekla sam ih po savjete kolačarice, tako da sam ih zacinila sa soli, cesnjakom,petrusimula i zalila maslinovim uljem, pokrila sa alu folijom, i pekla cca 30 min. Nakon toga digla alu foliju pekla jos cca 10 min, da uvate koricu, super brzo, jednostavno i bez velikog mirisa
:(Još nema komentara