prema papayinom receptu, s time da sam koristila domaću marmeladu od jagoda i umjesto 1 šalice ulja i 1 šalice mlijeka stavila pola šalice ulja, pola šalice mlijeka i 1 šalicu jogurta. u polovicu smjese dodala rum, nessicu i mljeveni mak. jaaako su sočni :-)
:(Još nema komentara