Stajao pekač dugooo,, nisam uspjevala dobiti kruh kako treba.. i evo nakon duzeg vremena i testinga jeaaaaaaaaa uspjeli su i pekač ima popriličan broj sati rada :-))) a i dobar samo za mijesiti tijesto i dizati …
Stajao pekač dugooo,, nisam uspjevala dobiti kruh kako treba.. i evo nakon duzeg vremena i testinga jeaaaaaaaaa uspjeli su i pekač ima popriličan broj sati rada :-))) a i dobar samo za mijesiti tijesto i dizati …
:(Još nema komentara