Najljepsi miris je miris zavicaja,Paprika ima ukus na Papriku,i sve je ljepse….Coolinarika me cjelim putom pratila,kad sam posla mjesec skoro pun nas sljedio-a zna se ko voli mjesec,ama u svakoj sekundi sam osjetila coolinariku,i ako se nisam mogla javiti imala sam je u svakoj sekundi u mislima…
:(Još nema komentara