Finaaa, ja sam nekad imala ovaj recept ali je dobio noge, pa zato hvala Barbari što me podsjetila na njega :))
http://www.coolinarika.com/recept/londonerica
Finaaa, ja sam nekad imala ovaj recept ali je dobio noge, pa zato hvala Barbari što me podsjetila na njega :))
http://www.coolinarika.com/recept/londonerica
:(Još nema komentara