Prefina pita ja sam nasjeckala na sitno crvenog luka i bijelog, stavila malo vegete i papra,...ma za prste polizat, kao prava krumpiruša :)))
Prefina pita ja sam nasjeckala na sitno crvenog luka i bijelog, stavila malo vegete i papra,...ma za prste polizat, kao prava krumpiruša :)))
:(Još nema komentara