Preskoči na glavni sadržaj

Kruh A i Kruh B

Kruh A sa manje rupica je od kvasa koje sam sama radila evo ovdje opširnije a Kruh B sa više rupica je od tijesta od kruha evo ovdje više Eto nadam se da će ti objašnjenje biti o.k.
Mom se mužu dopao ovaj kruh jer je uprosto tako se kod nas kaže za jako obično a sinu baš i nije kao ni meni jer se ne digne kao od kvasa za kruh no tako su ljudi u drugom ratu mijesili krug i radili kvas , struktura A tijesta se razlikuje od strukture B ali to je i razumljivo

Tagovi

:(Još nema komentara

Budi prva/i, podijeli svoje mišljenje o slici i pomozi nekome u odabiru savršenog jela.